Úspešne vyliečení pacienti

 

„Viera je však nepochybne dolezitá , lebo je v nej sila, nádej, Boh!“

…a blížil sa čas Vianoc, keď nikto nesmúti a my všetci sme iba v kruhu tých, ktorých najviac ľúbime... pre mňa to najkrajšie obdobie v roku!  Prišiel deň 23. december 2009 a môj milovaný manžel Ing. Peter Dolný sa zobudil s neskutočnými bolesťami v drieku, vyrážajúce smerom do ľavej nohy, čo mu bránilo v tom, aby sa postavil z postele. Vtedy sa mi v očiach zaleskli slzy smútku.  Ochorenie môjho manžela je chronické, zastarané, prvé príznaky sa prejavili už v 5. ročníku základnej školy. Driekové, oblúkovité skrivenie chrbtice smerom dopredu a zdegenerovane kĺby, teda sa postupne zoslabovali. Nastali aj zmeny v tvare jeho kĺbov a samozrejme aj v ich funkcii.  V momente, keď zlyhá klasická medicína, človek v zúfalstve siahne aj po jej alternatívnej časti. Dozvedela som sa o panovi Ing. Nguyen van Tý (občan vietnamského povodu), ktorý rieši ťažkosti roznych chorob, ale aj bolesti chrbtice. Kĺbov a stuhnutého svalstva. Hneď ochotne prišiel a začal liečbu masážami. Človek pri tom však musí aj veriť, pretože „viera“ nám pomáha na ceste k uzdraveniu.  Každým dňom sa stav mojho manžela zlepšoval.dňa 28.12. sa výsledky masáží prejavili v plnej miere a moj manžel sa už v tento deň nielenže bez problémov postavil z postele, ale začal aj chodiť. Menšie bolesti ešte trochu pociťoval, ale tak isto aj zlepšenie odo dňa pred Vianocami asi tak o 90%. Preto Vám pán Ing. Nguyen Van Tý tisíc krát ďakujem aj v mene našej rodiny a v mene Petra. Stali ste sa pre mňa veľkou osobnosťou, z ktorej vyžaruje samá pozitívna energia a osobité čaro, ktoré pokračuje na ceste do sŕdc ostatných..  Pre mňa ste sa stal „nezabudnuteľným“!

Ďakujem Vám, Jarka Dolná, M. Kukučína, Rožňava

 

 

Od decembra 2008 mam chorobu zvanú trombóza, prejavuje sa to opuchom mojej pravej nohy. Doteraz som sa liečil iba pomocou liekov, ktoré mi predpísali lekary, ale bohužial, tato cesta neviedla nikam. Lieky mi pomohli len veľmi málo.  Teraz som však na tom asi o 80% lepšie vďaka masáži, ktorú som zatiaľ absolvoval 9 krát a plánujem absolvovat ešte najmenej 3 až 4 krát. Noha mi odpucháva a cítim sa oveľa lepšie ako pred rokom. Mal som aj poruchy stolice, ktoré sa tiež našťastie napravili.  Týmto krátkym príspevkom Vám chcem teda odporučiť tieto masáže(moxovanie). Ak máte nejaký zdravotný problém, tak sa ozvite.

Kapczi Róbert, Hrhov 

 

 

Volám sa Edita, som 45 ročná žena pracujúca vo výrobe cestovín, ako  balíčkarka. Mám neurologické problémy kvôli deformácii krčnej  chrbtice, načo som bola dlhodobo liečená u neurológa, presnejšie mi tlačilo stavec na nerv a preto sa mi triasla hlava. Počula som o alternatívnej liečbe, konkrétne o masáži akupunktúrnych bodov. Preto som sa rozhodla vyskúšať túto formu liečby. Procedúra trvá už 3 týždne. Zúčastnila som sa 1x týždenne. Už po 3. masáži  som pociťovala pozitívny účinok a naďalej budem chodiť na masáže. Preto odporúčam každému, kto má podobné zdravotné problémy, nech sa obrátí na tieto liečby.

Tamasova Edita

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Dobrý deň pán Nguyen,


chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc. Mám 66 rokov, mala som cukrovku, pichala som si inzulín a užívala som 17 druhov liekov. Mesačne som na lieky minula 65-70 EUR, všetky boli na predpis od lekárov. Dňa 22.11.2014 som prišla ku Vám, kde ste mi odmerali tlak, hodnoty boli nasledovné: ľavá ruka 178/83/77, pravá ruka 187/95/78, ľavá noha 202/80/71, pravá noha 203/84/78. Nakoľko ma veľmi boleli kĺby, nevedela som už ani chodiť bez palice. Vy ste mi aj odmerali cukor v krvi: ruky - 15,7 mmol/l, nohy - 10,6 mmol/l. Váhu som mala 104 kg. Ľavú nohu som mala veľmi opuchnutú s kŕčovými žilami. Nechutilo mi jesť, spať som nevedela kvôli ustavičným bolestiam. Keď som od Vás odchádzala, cítila som sa veľmi dobre a nepotrebovala som ani palicu. Dnes je 12.12.2014, tlak ľavá ru ka 154/89/73, pravá ruka 160/90/81, ľavá noha 169/80/75, pravá noha 168/80/76, cukor mám 7,8 mmol/l. Od 22.11.2014 nepoužívam žiadne lieky, nič ma nebolí, chutí mi jesť a napriek tomu chudnem a viem konečne spať do rána bez bolestí. Do jedného roka ušetrím na liekoch okolo 800 EUR a keď za 15 rokov viac ako 13 000 EUR, ale hlavné je, že som už zdravá. Schudla som 11 kg! Ďakujem pánovi liečiteľovi za to, že už nemám ani cukrovku, ani vysoký krvný tlak, ja si myslím, že sa všetky moje choroby podarilo vyliečiť. Minulý rok ste mi dokonca úspešne vyčistili obličkové kamene. Odporúčam Vás a Vaše liečebné metódy každému, kto chce byť zdravý, lebo vy liečiť skutočne dokážete! 
Zo srdca Vám ďakujem.
 
Mária S.